Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
sirog heeft een recensie geschreven over De zielenbreker door Sebastian Fitzek. “Drie jonge vrouwen verdwijnen spoorloos. De Zielenbreker, zoals hij in de media wordt genoemd, heeft slechts een week nodig om hun levens te verwoesten. Daarna ...”»
sirog heeft een recensie geschreven over Vrees het ergste door Linwood Barclay. “De ergste dag uit het leven van Tim Blake: de verdwijning van zijn dochter Sydney, die de hele zomer bij hem logeert. Hij ontdekt dat Sydney niet werkt waar ze ...”»
sirog heeft een recensie geschreven over De schreeuw van de vlinder door Jan Herman Brinks. “Het verhaal las niet echt vlot, door het bloemrijke taalgebruik van de schrijver. Maar door zijn oog voor detail werd je wel ondergedompeld in een mistroostig O...”»
Herman heeft een recensie geschreven over Rusteloos land door Belinda Bauer. “Dit is het dus. Een bijna perfecte thriller. Eenvoudig, weinig personages maar goed geprofileerd, een protagonist in 3D en een antagonist die je de daver op het...”»
Greet heeft een recensie geschreven over Pandemonium door Lauren Oliver. “Pandemonium is het tweede deel in een trilogie. Het eerste deel Delirium amoris handelt over een wereld waarin liefde wordt gezien als De Ziekte waar iedereen m...”»
Ingrid heeft een recensie geschreven over Hex door Allen Steele, Stacy Charasidis & Thomas Olde Heuvelt. “Wanneer je een liefhebber bent van Amerikaanse getinte horror met een vleugje Sodom en Gomorra en moderne technologie, dan kun je ‘Hex’ beslist een kansje geven...”»
Sandra heeft een recensie geschreven over De nachtmerrie door Dean R. Koontz. “Spannend verhaal, zwakt hier en daar wat af, maar het blijft wel goed, met een verrassende twist. Ik las nog boeken van Koontz en ik heb mezelf voorgenomen er w...”»
Gusta heeft een recensie geschreven over De gezichten van de misdaad door Roger Deberdt. “Overzicht van waar dr. Deberdt allemaal mee in aanraking is gekomen. Eerder een overzicht dan diepgaande analyses op psychiatrisch of maatschappelijk vlak. Blad...”»
Mitra heeft een recensie geschreven over De suiker die niet zoet was door Safdar Zaidi. “Een bijzonder boek, dat zich afspeelt net na de afschaffing van de slavernij. Hindostaanse contractarbeiders nemen de plaats in de negerslaven. Nog nooit eerder...”»