Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Eens een romance Iris Hazemeier is getrouwd met een huisarts. Destijds werkte ze in zijn praktijk als assistente en toen zijn vrouw vrouw kort na de geboorte van hun vierde k... »
Nu of nooit Babs Verhoef is wegbezuinigd als receptioniste bij een krantenuitgeverij. Over een halfjaar kan ze in een nieuwe baan beginnen, bij een groepje startende ond... »
68 roosjes Treffende thema’s in deze selectie columns. Ze gaan over domme dingen, onhandigheid, wijsheid en over kansen in de liefde. Leef mee met een bescheiden vrou... »
Rob Verlinden's tuinboek aanleg - beplanting - onderhoud : met speciale aandacht voor vijvers en terrassen »
Op de liefde! De grote liefde van Carry van der Waterlingen (53) is overleden. Ze trouwde met hem toen ze 22 was en zwanger bleek van een tweeling; hij was 40 en een bon v... »