Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zomervrouw Olga is voor de tweede keer aan het scheiden. Hij was wéér de verkeerde man! Dan daagt de derde op in Frankrijk, waar Olga een vriendin van vroeger opzoekt... »
68 Roosjes Treffende thema's in deze selectie columns. Ze gaan over domme dingen, onhandigheid, wijsheid en over kansen in de liefde. Leef mee met een bescheiden vrouw ... »
Op rozen op Vlieland Leonie Bolhof 52 jaar, uit vrije wil single en bewust kinderloos heeft met twee compagnons een kleine winkelketen in modeaccessoires opgebouwd. Plotseling kr... »
Eens een romance Als je dood bent word je een geest als je geluk hebt tenminste. En als je een geest bent kun je natuurlijk niet zomaar ergens rond blijven zwerven. Het is w... »
Genant Els de Vries woont de crematieplechtigheid bij van haar overbuurvrouw Delphine; een fascinerende vrouw over wie behoorlijk werd geroddeld. In de aula ziet ze... »
Toeval bestaat! Ellen is gescheiden, heeft een ernstig auto-ongeluk gehad en is haar baan kwijtgeraakt. Dan wordt de oplevering vertraagd van het bedrijvengebouw waarin ze e... »
Een vrouw met geld De vijfentwintigste zonnige liefdesroman voor rijpere vrouwen van topper Roos Verlinden! Sophie is 56 en gescheiden. Haar twee zoons wonen op kamers. Sophie ... »
Een goed huwelijk Al eeuwenlang dromen vrouwen van alle leeftijden diep in hun hart van liefde en romantiek. Ook in onze moderne tijd vinden vrouwen en meisjes het fijn om - n... »