Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De requiems De sandwichEen jeugdliefde en een jeugdvriend van A.F.Th. van der Heijden stierven betrekkelijk kort na elkaar. De twee moesten elkaar goed gekend hebben, ma... »
Het leven uit een dag In de hemelse wereld waar Benny Wult en Gini Trades verliefd op elkaar worden, duurt een mensenleven maar een dag en is elke belangrijke gebeurtenis eenmalig... »
Doodverf Een beeldhouwer tast met zijn plastieken de grenzen van het hyperrealisme af. Hij wikkelt levende modellen in elastisch gipsverband, en legt in het stollende... »
Hier viel Van Gogh flauw Arles: geen schilderij van Van Gogh te bekennen. We zien, hier en daar, wat hij gezien moet hebben, maar niet hoe hij het heeft vastgelegd. UIt een Volkswage... »
Mim In A.F.Th. van der Heijdens romancyclus Homo duplex steekt de verteller, om aan een dagvaarding van de rechtbank van Los Angeles te ontkomen, een tinnen dege... »
De Movo Tapes Werkend aan de eerste twee delen van zijn cyclus 'Homo Duplex', Moeilijke voeten en Knooppunt Hellegat, merkte A.F.Th. van der Heijden dat er onder zijn hand... »
Gentse lente Nadat hij in 1978 debuteerde met <em>Een gondel in de Herengracht</em> bracht A.F.Th. van der Heijden lange tijd geen tweede verhalenbundel uit. Maar hij ble... »