Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bonnie heeft een recensie geschreven over De vlucht door Suzanne Vermeer. “Ik vond dit geen goed boek. De schrijfstijl vond ik erg bloemig. Het verhaal pakte me niet. Er zaten een aantal erg onwaarschijnlijke wendingen in. Uiteindelijk...”»
Bonnie heeft een recensie geschreven over De kleur van het duister door Franck Thilliez. “Gruwelijk! Anders kan ik dit boek niet omschrijven. gruwelijk goed, gruwelijk spannend, gruwelijk einde. Ik ben het met Emmy Iwena eens. Dit boek is niet weg te...”»
Carien heeft een recensie geschreven over De laatste liefde van mijn moeder door Dimitri Verhulst. “Ben toch wel onder de indruk van deze schrijver,, door z,n eenvoud een toch zwaar verhaal te schrijven,, ga beslist meer van verhulst lezen,”»
George heeft een recensie geschreven over Tirza door Arnon Grunberg. “'Een verontrustende roman'. Die typering las ik ergens in een krant en het is een kort en kernachtig label dat je aan dit boek van Arnon Grunberg kunt hangen. E...”»
Brigitte :coffee: heeft een recensie geschreven over Backpack door Emily Barr. “De omschrijving van het boek wekt de indruk dat je een superspannende thriller gaat lezen. Dat valt nogal mee (of tegen, als je een liefhebber bent van thriller...”»
Brigitte :coffee: heeft een recensie geschreven over Kleine meid door Sophie Hannah. “Op een of andere manier kwam ik er niet toe om na het stroeve begin verder te lezen. Het boek of de manier van schrijven sprak me niet aan. De omschrijving maak...”»
Cynthia heeft een recensie geschreven over Hou je mond! door Sophie Kinsella. “Voordat ik dit boek kocht, heb ik op internet recensies zitten lezen en die waren voor dit boek heel erg positief. Mensen noemden het haar beste boek. Ik vond h...”»