Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ineke heeft een recensie geschreven over Houvast door Beens & Linda Jansma. “Houvast van Linda Jansma is een heel prettig te lezen en spannend boek. Met veel feitenkennis, in het boek wordt de kinderhandel in Roemenie aan de kaak gestel...”»
Stephanie heeft een recensie geschreven over Onzichtbaar door M. van Tongeren. “Wat een spannend boek! Emma heeft een broer die al 20 jaar geleden zou zijn overleden. Maar wanneer ze tijdens een nieuwsprogramma op tv een moordverdachte ziet...”»
bibi_92 heeft een recensie geschreven over Een goede raad door J.K. Rowling. “ik kon het verhaal niet vast houden en het trok me ook niet . heel jammer had wat anders van verwacht heb er veel over gehoort langdraadig geschreven maar dat i...”»
Sandra heeft een recensie geschreven over Het scherventapijt door Loes den Hollander. “Mooie roman over hoe het leven van 3 vrouwen verandert door het overlijden van 1 man. Zij weten niets van elkaars bestaan maar blijken met elkaar verbonden op v...”»
sirog heeft een recensie geschreven over De vlindertuin door Hans Peter Roel. “Het boek "de Vlindertuin" is een aangrijpend verhaal over Peter en Suzanne die hun 5-jarig zoontje Sem moeten afgeven door ziekte. Met tranende ogen en een krop...”»
Elly heeft een recensie geschreven over De vrouw in de kooi door Jussi Adler-Olsen. “De vrouw in de kooi was mijn eerste kennismaking met de schrijver Jussi Adler-Olsen.”»
bibi_92 : ik heb de boek nog niet gelezen eigenlijk , maar ken toevallig wel de film en die is ook mooi en ontroerend om te zien . heb u die ook al gezien ?
Elly heeft een recensie geschreven over Broeinest door Loes den Hollander. “Gelezen in 2008 weet niet meer zo goed hoe het verhaal ging. Maar de boeken van Loes den Hollander zijn altijd goed”»