Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Moony heeft een recensie geschreven over Catching Fire door Suzanne Collins. “Het eerste wat me opviel tijdens het herlezen van het tweede deel van The Hunger Games trilogie is dat het boek véél beter is dan de film. Dat was me tijdens he...”»
toorntje heeft een recensie geschreven over De belofte door Lesley Pearse. “Het vervolg op Belle een boek wat ik nooit zal vergeten, dit boek vond ik ook erg mooi alleen was ik niet zo’n fan van het oorlogsgebeuren,maar dat ligt niet aa...”»
Geralien heeft een recensie geschreven over Exocet door Jack Higgins. “Weer een boek gelezen uit de boekenkast. Als je de kaft kijkt lijkt dit een erg saai boek. Maar het boek is best spannend. Alleen erg veel hoofdpersonen, die so...”»
Carine heeft een recensie geschreven over Dansen met herinneringen door Martin Gijzemijter. “Ik denk wie dit boekt leest, zich bedenkt kon ik ook maar nog eens een overleden dierbare zien.. prachtig boek , heel leuk verhaal”»
Liesbeth heeft een recensie geschreven over De schaduw van de wind door Carlos Ruiz Zafón. “Prachtig verhaal, van begin tot het eind. Zo'n verhaal dat je niet los laat, tot je weet hoe het zit. Romantisch, humoristisch, spannend en daarbij ook nog hist...”»
Marieke heeft een recensie geschreven over Een mooie jonge vrouw door Tommy Wieringa. “Mooi, en ook triest. Een vriendin belandde eens op een punt in haar leven dat ze dacht dat het plafond boven haar bureau op kantoor lekte, maar toen ze het lek ...”»
tovenaar7164 heeft een recensie geschreven over Spiegelbeeld, vertel eens even... door Maruscha Koster. “Ik heb het gelezen en ik moet zeggen het greep mij aan ..
Wat moet die vrouw eenzaam zijn geweest wat heeft zij een minderwaardig zelfbeeld van zichzelf ..nu ka...”»
Tazzy heeft een recensie geschreven over Lieve hart! door Janine van der Hulst-Veerman. “Het vissersdorp Huizen, noord Holland is een klein dorpje. De mensen weten er bijna alles van elkaar. Het verhaal speelt zich af omstreeks 1906. Je krijgt een ...”»
toorntje heeft een recensie geschreven over Dans van de bergen door Julie Cantrell. “Een mooi vervolg op Het lied van de bomen ,ik moest er even weer inkomen hoe dat het vorige boek ook al weer ging, maar dan zit je er ook meteen weer in.Toch is...”»