Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het geheim van de Bokkenrijders Aan het altaar in de grot stond de Gavarelle in een lange zwarte tabbaard, en naast hem Geerlingh met een boek in de hand. Op het altaar stonden twee branden... »
De laatste Limburgers De schrijver (1966-*) heeft geografie gestudeerd aan de Universiteit van Utrecht. Hij werpt zich op in dit boek als taalgeograaf. Zo beschrijft hij in detail... »
Het glazen plafond De schrijver/dichter Ruud Offermans (1966-*) debuteerde met de roman ‘Aubel’. In dit boek gaat hij terug naar Aubel in de gedaante van de cultureel antro... »
Villa Kruisdonk Het najaar was ingevallen. De herfsttijloos kleurde paars. Verveeld keek Dolf Daniëls vanuit zin werkkamer over de Stammender Lange Weide naar het Stammende... »
Het Rosarium Gezien vanaf een korte afstand buitengaats zie we Lahaina liggen, de enige echte stad in West Maui, zien we een van de prettigste gemeenschappen van geheel H... »
Fysische geografie De schrijver/dichter Ruud Offermans (1966 - *) studeerde fysische geografie aan de Universiteit Utrecht. Hij debuteerde in 2011 met de roman 'Aubel' en publi... »
Borgerwoud Het najaar was ingevallen. De herfsttijloos kleurde paars. Verveeld keek Dolf Daniëls vanuit zin werkkamer over de Stammender Lang Weide naar het Stammender... »
Het verdriet van Limburg Een informatieve roman bestaande uit een aantal verhalen rond het thema 'het verdriet van Limburg'.<br/>Beschreven wordt de teloorgang van het Limburgs. In L... »
Vrouwenrade Het idyllische dorpje Vrouwenrade ligt ergens in het Heuvelland, in zichzelf te bestaan. Alles is zoals het ooit is geweest. Plotseling wordt het dorpje opge... »
Retour à Liège De tijd was voortgeschreden. Het waren de kunstenaars die Aubel als eerste hadden ontdekt. Daarna kwamen de toeristen en daarna de ondernemers die een restau... »