Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Vriendeneed De schrijver Ruud Offermans (1966-*) heeft fysische geografie gestudeerd aan de Universiteit van Utrecht en is momenteel werkzaam voor de provincie Limburg t... »
De Mythe Limburg Het ontstaan van een regionaal Limburgszelfbewustzijn en de integratie van Limburg in de nationale staat zijn twee zijden van dezelfde medaille / Ad Knotter,... »
Het verlossingsmysterie De schrijver (1966-*) heeft fysische geografie gestudeerd aan de Universiteit van Utrecht. In deze roman gaat hij opzoek naar zichzelf, het Jungiaanse Zelf. ... »
De tijdlijn / Annwn De schrijver (1966-*) heeft fysische geografie gestudeerd aan de Universiteit Utrecht en bekend met de omgeving van Terborgh. Het was zijn bos. Het bos dat h... »
Offermans ruimt op! Ze zaten vredig op een deken in het parkje voor het woonhuis van Elian. Elian gaf Dolf een kusje op de wang. Alles leek vredig, alles leek in orde. Het parkj... »
Rodensia De schrijver neemt u mee naar de wereld achter de bokkenrijders. De wereld van de baldovers. Dat waren, vaak joodse, helers, spionnen en verklikkers.Het verh... »
Ginkgo De Japanse notenboom, tempelboom of eendenpootboom, ook wel ginkgo genoemd, (Ginkgo biloba, synoniem: Salisburia adiantifolia Sm.) is een boom uit de familie... »
De geheime agenda Ik ging naar het ziekenhuis. Langs het beeld ‘Moeder en Kind’ van Louis Reijen. Wat meteen opviel waren de grote grijze betonnen platen van het hoofdgebo... »
De erfenis Toen Theodoor en Gertrud waren overleden zijn Herman en Mathias naar Nieuwstadt gehaald op 18-01-1884. Deze kinderen waren toen 8 en 6 jaar oud. Ze worden on... »
De Magdalena cultus De kerk van Thorn bezit de, uiterst zeldzame, en enige gotische crypte van Nederland. Deze Thornse crypte is lastig te dateren. Ze is zeker niet voor 1250 ge... »