Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Vrouwenrade De Zorgorganisatie Zuyderland Atrium-Orbis Medisch Centrum en het UMC+ (samenwerkingsverband tussen azM en de UM) te Maastricht hebben onlangs samen met de O... »
Monografie van Spaubeek Spaubeek gaat mee in de vaart der volkeren. Het wordt bijna een agglomeratie van Geleen. Niet alleen via de bebouwing maar ook de mensen uit Geleen die zich ... »
Elfenmeer Het boek gaat over elfjes en waar ze nog voorkomen. Nu er zoveel veranderingen zijn is er voor elfjes geen plaats meer in deze tijd. Toch weet Vera nog een p... »
Rutger van Aubel en het Rosa-mysterie Zo zou het in de krant hebben kunnen staan: Winkens verdween in de nacht van 1 op 2 september 1975 na een bezoek aan de Sint Rosa kermis in Sittard. Deze bez... »
Villa Kruisdonk Het najaar was ingevallen. De herfsttijloos kleurde paars. Verveeld keek Dolf Daniëls vanuit zin werkkamer over de Stammender Lange Weide naar het Stammende... »
De laatste Limburgers De schrijver (1966-*) heeft geografie gestudeerd aan de Universiteit van Utrecht. Hij werpt zich op in dit boek als taalgeograaf. Zo beschrijft hij in detail... »
De Rode Beuk Huize ‘de Rode Beuk’ maakt deel uit van het Hostel. Dit is een resocialisatieprogramma voor psychiatrische patiënten opgezet van toen nog Vijverdal. Het... »
De wijze kater Zij zaten in de trein tussen Roermond en Sittard. Het was een dubbeldekstrein en als je boven zat, kon je alles goed zien. Een paar studenten zaten te praten... »
Borgerwoud Het najaar was ingevallen. De herfsttijloos kleurde paars. Verveeld keek Dolf Daniëls vanuit zin werkkamer over de Stammender Lang Weide naar het Stammender... »
Vrouwenrade Het idyllische dorpje Vrouwenrade ligt ergens in het Heuvelland, in zichzelf te bestaan. Alles is zoals het ooit is geweest. Plotseling wordt het dorpje opge... »