Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het geheim van de Bokkenrijders Aan het altaar in de grot stond de Gavarelle in een lange zwarte tabbaard, en naast hem Geerlingh met een boek in de hand. Op het altaar stonden twee branden... »
De Kleine Sociëteit Reinoud richt een Kleine Sociëteit op aan de Markt in Sittard. Dit als tegenhanger van de Groote Sociëteit in Maastricht. Op mandagavond worden er lezingen... »
Het geheim van de stilte DEEL 2 van de triologie.Pas in 1913 werd het huidige stenen station gebouwd, naar een ontwerp van George Willem van Heukelom. De stationshal bevat een bank t... »
De Wijze Kater Mevis Offermans was bokkenrijder. Zijn familie gaat via genealogie naar hem opzoek.De schrijver (1966-*) heeft fysische geografie gestudeerd aan de Universit... »
De Sunici De naamsverklaring van Schinnen, waartoe Wolfhagen en Nagelbeek behoren, is als volgt: ca. 1175 Schinne, 1208 Scinne, 1211 Skines. Oorspronkelijk een waterna... »
Aagten Boven op de berg ligt aan de rand van het Stammenderbos de indrukwekkende hoeve Stammenhof (het huis met het rode dak) ligt, een middeleeuwse boerenhoeve die... »
Isles of Scilly Ze stonden op Samson Hill de zonsondergang gade te slaan. Rechts van hun lag Samson en links Tresco met daar tussenin Puffin Island, Stony Island en Green Is... »
De Graal van Susteren Rondom de Heilige Graal hangt een combinatie van legende, romantiek en mystiek.In de meeste middeleeuwse Graalromans vanaf de dertiende eeuw werd de Graal vo... »
Herinneringen aan later Ruud Offermans is een academisch fysisch geograaf met als specialisatie â landschapskundeâ . Hij raakte vervoerd door het Zuid-Limburgse Heuvelland. Vanu... »
Veldwerk Aubel De fysisch geografen hadden zich goed voorbereid: ‘de Edelmanboor en een Van-der-Staaij gingen mee, de bergschoenen aan, geologische kaarten, uiteraard de ... »