Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Esther heeft een recensie geschreven over Sangrita en tequila door Francesco Haghenbeck. “Dit boek wordt ook wel omschreven als "een intrigerend spel met waarheid en fictie", dit is voor mij een moeilijk punt van dit boek. Lezers die al meer hebben g...”»
Bertine heeft een recensie geschreven over Vinexvrouwen door Naima El Bezaz. “Na een live tv optreden van Naima bij de heren Pauw&Witteman ging ik er vanuit dat Vinexvrouwen toch wel een apart en zeer bijzonder boek moest zijn. Echter, nu...”»
Bertine heeft een recensie geschreven over Aardedonker, zonder sterren door Stephen King. “Dit nieuwste boek van Stephen King bevat vier losse verhalen met allen een rode draad in het verhaal over hoe een mens tot moorden in staat kan zijn en welke om...”»
Wijnand heeft een recensie geschreven over De ideale schoonzoon door Herman Koch. “Columns vind ik over het algemaan leuk om te lezen.
Al zijn er zo veel dat je bijna niet meer weet welke je waar kunt vinden en wie in welk blad of welke krant...”»
George heeft een recensie geschreven over 10 mei 1940 door George Knottnerus. “NBD/Biblion 2010, Manu Manderveld:
'Op 10 mei 1940 zijn totaal onverwacht de Duitsers daar. Zowel in Rotterdam met een verwoestend bombardement als in de Achte...”»
toorntje heeft een recensie geschreven over Trouw aan jezelf door Danielle Steel. “Een prachtige roman zoals je van Danielle Steel gewend bent.
Doordat Carole haar geheugen kwijt raakt bij een aanslag,komt je helemaal in haar verleden terecht,...”»
Jacolien heeft een recensie geschreven over De stille zonde door Lieneke Dijkzeul. “Een verhaal waar je langzaam in gaat, hoe, wat, wie, waar?Vegter,Renee en Talsma komen tot leven en gaan op speurtocht.
Zowel prive als zakelijk komen hun leven...”»
Joke heeft een recensie geschreven over Verleden in de weg door Bianca van Strien. “Het is dat het zo'n dun boekje is en in één middag uitleest...wat een gezemel en gejank. Op iedere bladzijde worden er tranen geplengd...tsjonge. Beetje overdre...”»