Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Diversiteit, identiteit & de 'culture wars' Diversiteit – het lijkt een nieuw toverwoord. Eurocommissaris (en PvdA-coryfee) Frans Timmermans verklaarde op Junckeriaanse wijze dat men ‘divers zal zi... »
De Grote Oorlog, kroniek 1914-1918 De serie De Grote Oorlog is inmiddels uitgegroeid tot een van de belangrijkstereeksen op dit historische terrein in Nederland.Ook in dit zestiende deel staan... »
Duinkerken 1940 Na de razendsnelle ineenstorting van het front in Frankrijk tekende zich een Stalingrad-achtige nederlaag af voor het Britse expeditieleger in Frankrijk. De ... »
Ten oorlog In dit boek staat de oorlog centraal, vanaf het ontstaan van de eerste moderne<br/>natiestaten na de Franse Revolutie tot en met de loopgravenoorlog van 1918... »
De luchtazen van de keizer De azen van de keizer waren de ridders van de lucht. In hun dubbeldekkers streden en sneuvelden zij voor hun vaderland. Was dit beeld werkelijkheid, of was d... »
De Grote Oorlog, kroniek 1914-1918 In deel 7 van de serie De Grote Oorlog, kroniek 1914-1918 aandacht voor verschillende facetten van de Eerste Wereldoorlog. Dr. J. Schulten bekijkt de operati... »
Bühne 8 Kleurrijk Palet Van Keuzes'Opent Perry Pierik dit voorjaarsnummer. Zijn gedicht Afdruk is een ode op de veelkleurigheid van het leven. 'Kleuren vermengen zic... »