Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De inkt van Arcadia Tussen de rinkelende telefoons en de hectiek in uitgeversland door sturen twee bevlogen boekenliefhebbers elkaar brieven: Perry Pierik, zelfstandig uitgever ... »
Hungary, 1944-45, The Forgotten Tragedy the forgotten tragedy : the last German offensives of the Second World War, the loss of the last Jewish community in Europe. Aspekt non-fiction. »
De geopolitiek van het Derde Rijk Naast de vervolging en vernietiging van de joodse gemeenschap stond het streven naar Lebensraum centraal binnen de ideologie van het nazisme. De veldtocht na... »
De Grote Oorlog, kroniek 1914-1918 De Grote Oorlog, kroniek 1914-1918 onder redactie van Hans Andriessen, Perry Pierik en Leo Dorrestijn is in het Nederlandse taalgebied de meest complete bena... »
Vanaf vandaag wordt er teruggeschoten <p>Dit boek over de oorlog van nazi-Duitsland tegen<br/>Polen biedt een aantal nieuwe unieke blikvelden.<br/>Allereerst wordt de Poolse oorlogs-economie en<b... »
Duinkerken 1940 <p>Na de razendsnelle ineenstorting van het front in Frankrijk tekende zich een Stalingrad-achtige nederlaag af voor het Britse expeditieleger in Frankrijk. ... »
Hongarije 1944-1945 Hongarije vormt het onbekende sluitstuk van de lange destructieve politiek van nazi-Duitsland. Vanwege de olievelden ten zuiden van het Balantonmeer bracht H... »