Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Van Rathenau tot Rechnitz In 'Van Rathenau tot Rechnitz' zijn de belangrijkste essays van historicus en uitgever Perry Pierik verzameld. Het gaat hier om stukken over de Tweede Wereld... »
Holocaust en Collaboratie Holocaust en collaboratie – Mireille Bregman en Perry PierikIn de Belgische geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog is het hoofdstuk met betrekking tot de ... »
De Grote Oorlog, kroniek 1914-1918 De Grote Oorlog, kroniek 1914-1918 is de serie in Nederland waarin wordt stilgestaan bij de geschiedschrijving over de Eerste Wereldoorlog. Dit is geen over... »
Cultuurmarxisme Er waart een spook door het Westen. Niet dat van het communisme, maar van het cultuurmarxisme. Het communisme is dood, het cultuurmarxisme springlevend. Cult... »
Van Leningrad tot Berlijn Van Leningrad tot Berlijn’ vertelt de schokkende geschiedenis van de Nederlandse vrijwilligers in dienst van de Duitse Waffen-SS aan het oostfront. Aan de ... »
Thule en het Derde Rijk We weten maar weinig over de vroegste periode van Hitler. Dit boek geeft baanbrekend inzicht. Hitler kwam voort uit het geheimzinnige Thulegenootschap dat in... »
Vijfde bulletin van de Tweede Wereldoorlog Het vijfde deel van het Bulletin Tweede Wereldoorlog bevat wederom tal<br/>van verschillende bijdragen. Jan Meyers beschrijft de bizarre inhoud<br/>van de br... »
Het Rode Leger wankelt De start van operatie ‘Barbarossa’ was het begin van een van de meest dramatische veldtochten uit de wereldgeschiedenis. Twee titanen botsten op elkaar. ... »