Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De inkt van Arcadia Tussen de rinkelende telefoons en de hectiek in uitgeversland door sturen twee bevlogen boekenliefhebbers elkaar brieven: Perry Pierik, zelfstandig uitgever ... »
Veertiende Bulletin In dit veertiende bulletin wederom een keur aan onderwerpen. Thema’s die onderbelicht zijn komen hier aan bod, zoals Stalins Blitzkrieg tegen Finland. In d... »
De ondergang van Hitlers pantserelite In maart 1945 startte het Duitse wanhoopsoffensief aan de Donau. Terwijl het zesde SS pantserleger uit de stellingen kwam om bruggenhoofden over de rivier te... »
Het schaduwarchief Na De inkt van Arcadia en Het geheime leven, de briefwisselingen uit 2007 en 2008, is dit het derde brievenboek van Perry Pierik (1965) en Wim Huijser (1960)... »
Belgie in de slagschaduw van de Eerste Wereldoorlog De velden van België kleurden rood tijdens de Eerste Wereldoorlog. Een natie werd verscheurd door de moderne oorlogsmachinerie. Interne spanningen tussen Wa... »
'Neu Turkestan' aan het front Reeds eind 1941, na de inval in de Sovjet-Unie, ontstond aan Duitse zijde het idee tot collaboratie met de islamitische volkeren van de Sovjet-Unie. Hoewel H... »