Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De inkt van Arcadia Tussen de rinkelende telefoons en de hectiek in uitgeversland door sturen twee bevlogen boekenliefhebbers elkaar brieven: Perry Pierik, zelfstandig uitgever ... »
Hungary, 1944-45, The Forgotten Tragedy the forgotten tragedy : the last German offensives of the Second World War, the loss of the last Jewish community in Europe. Aspekt non-fiction. »
Krim De Krim staat volop in de belangstelling. Het gebied heeft grote emotionele betekenis voor Moskou. Hoe dat komt, dat leert ons de geschiedenis van 1941 en 19... »
Van Leningrad tot Berlijn 'Van Leningrad tot Berlijn' vertelt de schokkende geschiedenis van de Nederlandse vrijwilligers in dienst van de Duitse Waffen-SS aan het oostfront. Aan de h... »
Erich Ludendorff Er bestaan verschillende biografieën over Erich Ludendorff. Ze hebben gemeenschappelijk dat ze stoppen bij het jaar 1918, het einde van de Eerste Wereldoorl... »
De Grote Oorlog, kroniek 1914-1918 Met het verschijnen van deel vijftien van De Grote Oorlog, Kroniek 1914-1918, heeft de Stichting Studiecentrum Eerste Wereldoorlog wederomeen mijlpaal bereik... »
Thule en het Derde Rijk We weten maar weinig over de vroegste periode van Hitler. Dit boek geeft baanbrekend inzicht. Hitler kwam voort uit het geheimzinnige Thulegenootschap dat in... »
Vijfde bulletin van de Tweede Wereldoorlog Het vijfde deel van het Bulletin Tweede Wereldoorlog bevat wederom tal<br/>van verschillende bijdragen. Jan Meyers beschrijft de bizarre inhoud<br/>van de br... »