Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Huis van melken honing Het is 1962 en Sabine is een meisje van zeventien jaar. En ze is zwanger. Dat wordt niet geaccepteerd door haar stiefvader en Sabine moet ergens naartoe waar... »
Katrina Als Katrina een punt zet achter haar relatie met Benno, wil ze ook weg uit haar omgeving. Een nieuwe horizon zal haar goeddoen en haar werkgevers komen met e... »
Femke en Floris op de kinderboerderij Femke en Floris hoeven zich nooit te vervelen. Want ze wonen naast een kinderboerderij Met de kippen de eenden de konijnen en de ezels maken ze van alles mee... »
Midzomer Midzomer van Margreet Maljers, een sfeervolle roman<br/> <br/>Tonya Kastelijn houdt zielsveel van haar zoontje Robbie, ook al valt het leven als alleenstaand... »
Vlucht naar het eiland Nadat Andra verlaten is door haar man, pakt ze haar spullen en vertrekt naar het eiland Wieringen. Daar ontmoet ze Rogier, die al enige tijd weduwnaar is. Hi... »
Ken je me nog? Margreet Maljers is terug met Ken je me nog, een feelgoodroman in de stijl van Memories. Hoofdpersoon Leonie is getrouwd met de charmante Erik, die graag wat... »
Stapstenen ‘Stapstenen’, een familieroman van Margreet Maljers, gaat over Victorien, moeder van twee en getrouwd met Bob. Bob vertelt op zijn sterfbed dat hij een k... »