Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ultima Thule Ultima Thule – het eind van de wereld. Zo werd vroeger Spitsbergen genoemd, de noordelijkste groep eilanden in de Poolzee. Simone Sassen en Cees Nooteboom ... »
Labyrint Europa Cees Nooteboom is een geboren reiziger. Zijn hele leven is hij al onderweg, en van zijn reizen over de wereld en in zijn geest doet hij voortdurend verslag, ... »
Licht overal In de gedichten van Cees Nooteboom is elk beeld door endoor verrassend. Hij weet feitelijke en persoonlijke gegevens zomet elkaar te vermengen dat er een geh... »
Australie Wat verbaast aan de geschiedenis van Australië is dat het zovlug is gegaan.’
De geboren reiziger Cees Nooteboom is gezegend met eenniet-aflatend vermogen ... »
533 Een man en zijn eiland. Wanneer de kosmopoliet Cees Nooteboom op zijn geliefde Menorca is, staat hij met beide benen in de vruchtbare aarde, omgeven door zee... »
Berlijn 1989-2009 Eind jaren tachtig vestigde Cees Nooteboom zich in Berlijn, aan de vooravond van de historische omwenteling die de hereniging van West- en Oost-Duitsland inl... »
Rituelen In 1980 publiceerde Cees Nooteboom zijn roman <i>Rituelen</i>, een van de meest gelezen en vertaalde boeken uit de Nederlandse literatuur. Het boek is een on... »