Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Continent in beweging 'De warme lucht van het vliegveld wikkelt zich om ons heen, het ruikt hier anders dan in Rio, ik zoek in mijn herinnering en vind Suriname. Er hangt iets noo... »
Mokusei en de boeddha achter de schutting CEES NOOTEBOOM
MOKUSEI! & De Boeddha achter de schutting
Mokusei! vertelt her verhaal van fotograff Arnold Presser en de enige werkelijke liefdesgeschiedenis... »
Brieven aan Poseidon In deze brieven van een groot auteur aan de zeegod Poseidon ontstaat een fascinerend weefwerk: een stervende walvis gaat een verband aan met het heelal, en d... »
Berlijn 1989-2009 Eind jaren tachtig vestigde Cees Nooteboom zich in Berlijn, aan de vooravond van de historische omwenteling die de hereniging van West- en Oost-Duitsland inl... »
Rituelen In 1980 publiceerde Cees Nooteboom zijn roman <i>Rituelen</i>, een van de meest gelezen en vertaalde boeken uit de Nederlandse literatuur. Het boek is een on... »