Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zurbaran schlderijen 1625 -1664. Francisco de Zurbarn (1598-1664) was een van de grootste schilders van... »
Ibiza (set van 10) Cees Nooteboom - Ibiza<br/><br/>De (piep)jonge Cees Nooteboom schreef voor het blad 'Elsevier' in de jaren vijftig roemruchte reisverhalen. In dit Literaire ... »
Het raadsel van het licht Met hetzelfde gemak waarmee Cees Nooteboom over de wereld reist, begeeft hij zich in de wereld van de beeldende kunst.
Paula, Paula II 'Over de hoofden keek ik naar je gezicht, de begerige trek. En ik was niet de enige, de baron, Gilles, Nigel, zelfs Tico en het wonderkind. En de vrouwen kek... »
Rode regen Cees Nooteboom wordt op 31 juli 2008 vijfenzeventig jaar. Het... »
Een avond in Isfahan reisverhalen uit Perzie, Gambia, Duitsland, Japan, Engeland, Madeira, en Maleisie »
New York City reisverhalen New York City reisverhalen
'If I make it there, I'll make it anywhere.' New York City geldt al jarenlang voor velen als het centrum van de wereld. Dat geldt ... »
Venetië Je leert een stad pas echt kennen als je in de straten en stegenervan verdwaalt. Venetië, met al haar verstopte hoeken en geslotenpoorten, omringd door de o... »