Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Brieven aan Poseidon In deze brieven van een groot auteur aan de zeegod Poseidon ontstaat een fascinerend weefwerk: een stervende walvis gaat een verband aan met het heelal, en d... »
Zo worden jaren tijd <p>Voor Cees Nooteboom, auteur van een imposant internationaal oeuvre, komen zijn gedichten op de eerste plaats. Zijn poëzie gaat over waarnemen en zien, en... »
Wat het oog je vertelt Al sinds de vroege jaren vijftig bereist Cees Nooteboom de wereld, op zoek naar de beelden en verhalen die onze cultuur vormen. In <em>Wat het oog je vertelt... »
Licht overal In de gedichten van Cees Nooteboom is elk beeld door endoor verrassend. Hij weet feitelijke en persoonlijke gegevens zomet elkaar te vermengen dat er een geh... »