Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wat het oog je vertelt Al sinds de vroege jaren vijftig bereist Cees Nooteboom de wereld, op zoek naar de beelden en verhalen die onze cultuur vormen. In <em>Wat het oog je vertelt... »
Honderd Miljoen Zielen set van 4 Honderd Miljoen Zielen is speciaal geschreven door Cees Nooteboom voor Matchboox, geïllustreerd door Jan Vanriet. Kadotip: Voor betrokken mensen, om compass... »
Berlijn Eind jaren tachtig vestigde Cees Nooteboom zich in Berlijn, aan de vooravond van de historische omwenteling die de hereniging van West- en Oost-Duitsland inl... »
Rituelen In 1980 publiceerde Cees Nooteboom zijn roman <i>Rituelen</i>, een van de meest gelezen en vertaalde boeken uit de Nederlandse literatuur. Het boek is een on... »