Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Prikbord

 
Andries
Andries heeft een recensie geschreven over Turks fruit door Jan Wolkers.
“Aangrijpend verhaal, maar soms ook wel erg plat.” »
Score :
 
 
 
 
 

26 Juli 2010, 20:30:21
Turks fruit
Andries
Andries heeft een recensie geschreven over De eeuw van mijn vader door Geert Mak.
“Soms is het wat langdradig, maar ik vind het toch een sterk boek. Door vanuit het perspectief van een gezin de geschiedenis te beschrijven, komt het mooi tot le...” »
Score :
 
 
 
 
 

26 Juli 2010, 20:26:53
De eeuw van mijn vader
Andries
Andries heeft een recensie geschreven over 1984 door G. Orwell.
“Heel erg spannend en beklemmend. George Orwell heeft de gevaren van totalitaire maatschappijen vroeg ingezien en eng nauwkeurig omschreven. Het gevoel dat de ho...” »
Score :
 
 
 
 
 

26 Juli 2010, 20:25:56
1984
Andries
Andries heeft een recensie geschreven over Azie zonder airco door Hein Schouwenaars & Pierre van Veggel.
“Erg leuk boek over twee vrienden die met een auto een flink eind reizen, geen hoogvlieger of erg bijzonder verhaal, maar toch leuk.” »
Score :
 
 
 
 
 

26 Juli 2010, 20:24:20
Azie zonder airco