Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Sonja heeft een recensie geschreven over Goed tegen noordenwind door D. Glattauer. “Een mooi tussendoortje wat je
snel uitleest.
Zeker apart en je leeft mee met
de mailende personen maar ook met
de mensen erom heen. "The real
life" zeg maa...”»
Sonja heeft een recensie geschreven over Engel door Wanda Bommer. “Net als van "Boom" het debuut van Wanda Bommer
heb ik weer genoten van "Engel" haar tweede roman.
Ik denk zelfs dat ik "Engel" nog beter vond.
Joke heeft een recensie geschreven over De eenzaamheid van de priemgetallen door Paolo Giordano. “Van dit boek had ik hoge verwachtingen maar dat leek het niet te vervullen, al is het verhaal verrassend anders . Ik had meer diepgang verwacht na de mooie intr...”»
Esther heeft een recensie geschreven over Vrouw van het licht door Milan van Opmeer. “Vrouw van het licht gaat over de Wassenaarse schone, Monique, die besluit om een kindje uit India te adopteren. Als zij naar Mumbai afreist ontdekt zij daar dat...”»
toorntje heeft een recensie geschreven over Schitterend kwaad door Rebecca James. “Wat een schitterend goed boek is dit,van het heden naar 2 maal het verleden,sja het klinkt ingewikkeld maar het valt wel mee.
Je word mee gesleurd naar haar tie...”»
Alexander heeft een recensie geschreven over Gedachtenkracht door M. Ruijterman. “Gedachtenkracht geeft de titel van het boek van Marja Ruijterman bijzonder treffend weer. Met een prettig leesbare schrijfstijl, zonder moeilijk psychologisch j...”»
George heeft een recensie geschreven over Tikkop door Adriaan van Dis. “Adriaan van Dis heeft iets met Zuid Afrika, dat mag wel blijken uit zijn oeuvre en werk. In Tikkop zoeken twee vrienden elkaar na jaren weer op aan de Kaap. Mul...”»
MaartjeVlok heeft een recensie geschreven over Waanzin door Mel Wallis de Vries. “Ik vond het boek heel erg raar. Ik snapte er niet zo veel van in het begin. Ik had laat door dat het steeds over iemand anders ging. Ook de verklaring is een be...”»
Ageeth heeft een recensie geschreven over Zustermoord door Tess Gerritsen. “Wederom een Juweeltje van deze schrijfster,ontzettende beeldend geschreven en na dit vierde boek van de serie moet ik zeggen dat de dames me steeds meer gaan be...”»