Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Femke heeft een recensie geschreven over De vrouw die zegt dat zij mijn moeder is door Judith Uyterlinde. “Ik vind het moeilijk om iets over dit boek te schrijven, omdat ik er zelf eigenlijk nog niet zo goed achter ben wat ik er nu precies van vond. De ene keer vond ...”»
Ineke heeft een recensie geschreven over Blauwe maandag door Nicci French. “Blauwe maandag is een geweldig mooi boek. Met een sterke hoofdpersoon en een verrassend slot. Tot nu toe de beste die ik van hun gelezen heb.”»
Inge heeft een recensie geschreven over Als de dood door Corine Hartman & Foeken. “Vierde ‘Italië’ thriller op rij alweer, deze speelt zich af in de prachtige Dolomieten. Maar met moeder/schoonmoeder juist daar een week op vakantie gaan, dat v...”»
ennie heeft een recensie geschreven over Het lot van de familie Meijer door Charles Lewinsky. “Het lot van de familie Meijer een lijvige kroniek over een joodse familie die begint in 1871 en eindigt in 1937. Een mooi geschreven boek dat vraagt om een rust...”»
George heeft een recensie geschreven over Haar naam was Sarah door Tatiana de Rosnay. “Twee verhaallijnen. In de ene wordt een joods meisje haar vertrouwde huis uitgesleurd. Samen met haar ouders is ze slachtoffer van de beruchte razzia in Parijs ...”»
sirog heeft een recensie geschreven over Je verdiende loon door Anne Holt. “Ik heb genoten van deze thriller, hij leest vlot (alhoewel die Noorse namen), en de spanning is zeer goed opgebouwd. Het zijn twee verhaallijnen die op het eind...”»
Tamara heeft een recensie geschreven over Sonny Boy door Annejet van der Zijl. “mooi boek... maar ik vond door alle publiciteit heb een beetje tegenvallen”»
Tamara heeft een recensie geschreven over Ik was negen toen ik moest trouwen door Delphine Minoui & Nojoud Ali. “wat een verhaal.. je kan het niet prachtig noemen maar wat een dapper meisje !!! kan me niet voorstellen dat de gemiddelde score voor dit boek een 3.0 is... ik ...”»
Tamara heeft een recensie geschreven over Winterroos door Jennifer Donnelly. “prachtige roman... in een week uitgelezen... en wacht vol smart op deel 3... maar die duurt nog ff ”»