Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
kaatjecanada heeft een recensie geschreven over Zielloos door Corine Hartman. “Meestal kijk of luister ik naar (verfilmde) thrillers; deze heb ik dus ga eens lezen na ................ tig andere :)”»
toorntje heeft een recensie geschreven over Het eiland van duizend bronnen door Sarah Lark. “Dit boek was dik ………maar wel de moeite waard om te lezen,ik vond het erg mooi heftig en hard maar zeker eentje die je niet snel uit je hoofd kan zetten.Soms wer...”»
Ellen heeft een recensie geschreven over Gisèle door Susan Smit. “Ben halverwege met Gisele van Susan Smit. Ja, smaken verschil. Ik lees van verschillende lezers die bij wie dit boek niet in de smaak valt. Toevallig vind ik he...”»
George heeft een recensie geschreven over Hoe schrijf ik een bestseller? door Gerrit Jan Zwier. “Een leuk verhaal waarin reisboekschrijver Zwier zijn alter ego Aaldert opvoert. Deze krijgt van zijn uitgever de opdracht om meer pit in zijn boeken te stoppen ...”»
Greet heeft een recensie geschreven over Herkenning door Gaby Sadowski. “Op de cover een foto van het hoofdpersonage Mila, hele mooie intense kleuren en een stralende vrouw, ze lacht, ze lijkt gelukkig. Het is actrice Fabienne de Vri...”»
Manuella heeft een recensie geschreven over De reisgenoten door J.R.R. Tolkien. “De fantasie die Tolkien bezat om zo een wereld te creëren is fenomenaal. Hij neemt je mee in een verhaal dat zich op een wonderbaarlijke plek afspeelt en bezit ...”»
Shadira heeft een recensie geschreven over De kunst van het mislukken door Leo Verheul. “Prachtig. Wat een mooi boek! Leest makkelijk, heeft humor en het neemt je direct mee in een indrukwekkende periode van Leo.
inderdaad the kunst van het mislukke...”»
Moony heeft een recensie geschreven over Bunkerdagboek door Kevin Brooks. “Erg spannend! Unieke setting van het verhaal en je kunt je goed inleven hoe Linus (de hoofdpersoon) zijn ontvoering beleefd. Tevens is dit verhaal ook bizar en ...”»
toorntje heeft een recensie geschreven over Geuren van de ziel door Cecilia Samartin. “Over dit boek heb ik echt even een nachtje moeten slapen wat voor punt ik dit zou gaan geven,het was of 4 of 5.Ik had voor mij gevoel nog wat onbeantwoorde vra...”»