Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kleurtjes zoeken met Spiekpietje Spiekpietje gaat vandaag helpen in de Speelgoedfabriek van Sinterklaas. Met verfpotten en penselen gaat hij aan de slag! Hij schildert het speelgoed geel, ro... »
De Spiekpietjes Memo De Spiekpietjes zijn dol op verkleden. Als zeemeermin, clown of bakkertje... In dit MEMO spel vind je ze allemaal terug.
Elk spel bevat 32 prachtige uit... »
Dat is toch heel gewoon? Hallo! Ik ben Duizendpoot Miel, de postbode van de Bonte Beuk. Dat is een woonboom vol leuke dierenhuisjes en beestenholletjes. Elke dag breng ik brieven en ... »
De Spiekpietjespop - Meisje Blond <p>Elk jaar wanneer de blaadjes van de bomen dwarrelen stuurt de Sint de Spiekpietjes op pad, om uit te zoeken of de kinderen flink zijn en wat er op hun ver... »
Spiekpietje in nood De Spiekpietjes nemen afscheid van de Sint en de Pieten. Ze klimmen op de rug van hun mereltje en trekken de wijde wereld in. Maar soms gaat het mis! Een Spi... »
De Pixies komen eraan <p>Natuurlijk kent iedereen de Kerstman. Maar kennen jullie ook de Pixies? De Pixies zijn kerstelfen, die met hun handige handjes en snelle beentjes de Kerst... »
Dat is toch heel gewoon <p><strong>Dat is toch heel gewoon</strong></p><p>Martje Mol heeft alleen een mama...</p><p>Otto en Olga Ooievaar hebben geen kindjes...</p><p>En Sam Specht ... »