Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mama mia EEN GLOEDNIEUW BOEK vol eerlijke en grappige cartoons over moeders en hun kroost.
Toen ik vijftien jaar geleden voor het eerst moeder werd, had ik... »
Feest voor Sinterklaas! <p><strong>Feest voor Sinterklaas!</strong></p><p>Net voor Sinterklaas terug thuiskomt van zijn jaarlijkse schoorstenentocht, bereiden de Spiekpietjes een fe... »
Prinses Pien wil altijd zoet Prinses Pien is een echte prinses. Ze mag alles doen en alles eten wat ze maar wil. Ze houdt van zoete snoepjes, lekkere koekjes, chocolade en taartjes. Maar... »
Tel je mee met Spiekpietje? Een heerlijk telboek dat je tot tien leert tellen. Voor kleine zoetekauwen vanaf 2,5 jaar.Spiekpietje helpt Sinterklaas met het klaarmaken van de snoepzakjes... »
Een heel jaar Spiekpietjes Om te beantwoorden op de gekste vragen van kleine Spiekpietjes-fans schreef Thaïs Vanderheyden, auteur/illustrator van De Spiekpietjes, een soort Spiekpietj... »
Zandmannetje, waar blijf je? Elke avond legt mama Doris in zijn bedje. Dan vertelt ze een verhaaltje en krijgt hij tien kusjes. 'Welterusten,' zegt mama dan. Maar vanavond lukt het niet!... »
Grote Kunst voor Kleine Kenners. Verborgen Parels Heb je nog geen ‘Grote Kunst voor Kleine Kenners’ in huis? Hoog tijd om in de artistieke wereld van illustratrice Th ais Vanderheyden te duiken! Het boek... »
De Spiekpietjes - Groot Zoekboek Dit pareltje met een gouden boordje is een geweldig, overvol, groot en guitig zoekboek! De Spiekpietjes spelen verstoppertjes in het kasteel van Sinterklaas.... »