Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Avontuur onder nul Mark, Paulien, oma Boma en inspecteur Porei winnen via het internet op een verdacht makkelijke manier een wedstrijd in een vakantiedorp op... de Noordpool. E... »
De terugkeer van het beest Mark en Paulien vertrekken op vakantie naar Midden-Frankrijk, maar bij aankomst raken ze al snel de weg kwijt. ‘s Nachts zien ze een wild beest door de vel... »
Een dag in de zoo Mark Vertongen hangt de aap uit om Paulien teamuseren, maar dat werkt Bieke op de zenuwen.Ze komt niet aan werken toe.Ze stuurt Mark en Paulien dan ook voor ... »
De spoken van de doelzak Mark vindt een vreemde doedelzak tussen de rommel van Fernand. Hij probeert erop te spelen, maar er komt enkel stof uit de klankbuizen. Oma Boma komt aanzett... »
Operatie Frankenstein Professor Flessentrekker experimenteert met artificiële intelligentie en wil Mark Vertongen gebruiken als proefkonijn, om van het alombekende "kieken" een g... »