Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Avontuur onder nul Mark, Paulien, oma Boma en inspecteur Porei winnen via het internet op een verdacht makkelijke manier een wedstrijd in een vakantiedorp op... de Noordpool. E... »
Balthazar van Baskerville Oma Boma wil deelnemen aan een vliegtuigwedstrijd, die de beroemde vliegenier Blériot herdenkt. Hij kon als eerste in 1909 over het kanaal vliegen van Frank... »
De schaduw van Fantomark Mark snuffelt tussen de oude boeken van Fernand. Eén boek interesseert hem bijzonder: De avonturen van Fantomark, een gemaskerde wreker van voor de Eerste W... »