Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De wilde keuken van Stéphane Reynaud 'De wilde keuken van Stéphane Reynaud' is dé kookbijbel van het jagen. In dit boek laat Stéphane Reynaud zien op welke manier hij zelf jaagt op onder ande... »
Gebraad Heerlijke gerechten uit de Franse zondagskeuken
Na het succes van Alles van het varken en Bistro trakteert Stéphane Reynaud ons op gebraad! Tachtig origin... »
Hotdogs de luxe Een hotdog ken iedereen, als snelle hap met mosterd, ketchup en eventueel zuurkool. Veel variatie was er niet en de hotdog werd niet echt als culinair hoogst... »
De herfst op tafel 91 goede redenen om aan tafel te gaan!<br/><br/>Iedere herfstdag een lekker gerecht op tafel. In dit boek vindt u voor elke dag van de maanden september, okt... »
Patés & terrines Groenten-, vis-, vlees-, kaas- en zelfs zoete patés en terrines: dit is een verrassend kookboek met heerlijke gerechten die een lust zijn voor het oog. »
De winter op tafel 92 gerechten voor gure winterdagenDagelijks genieten van geweldige winterse gerechten. In dit boek vindt u voor iedere dag van de maanden december, januari e... »
Barbecue en plancha Opnieuw een boek van de koning van de smulpartijen!<br/><br/>Of u nu de voorkeur geeft aan de houtskool-, gas- of elektrische barbecue, of aan de plancha - h... »