Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Winters paradijs Een heerlijk feelgoodverhaal van USA Today Bestsellerauteur Sarah Morgan.Ooit was Kayla Green gek op Kerstmis. Tegenwoordig gaat ze tijdens de feestdagen lie... »
Kerst met Sarah Morgan Bestsellerauteur Sarah Morgan is wereldwijd geliefd om haar hartverwarmende eigentijdse romans. In deze drie heerlijke verhalen weet ze als geen ander het ec... »
Vuurwerk in de sneeuw Een heerlijk feelgoodverhaal van USA Today Bestsellerauteur Sarah Morgan.Tyler O’Neils belangrijkste voornemen deze Kerstmis? Er een groot feest van maken.... »
Topcollectie 49 (1) TROTS & PASSIE - Jane PorterEen trots hart laat zich niet zomaar veroveren. Toch hebben Jill, Rou en Payton geen andere keus dan het te proberen...Op lie... »
Thuis op Glenmore Heerlijk romantische feelgood over de dokters op het Schotse eiland Glenmore.
<strong>Thuis op Glenmore</strong>
De verantwoordelijkheid van ... »
Grieks paradijs Een knappe Griek als echtgenoot, een leven vol weelde en een sprookjesachtige huwelijksreis op een paradijselijk eiland op de koop toe: Millie heeft het alle... »
Weerloos tegen liefde De gevaarlijke uitstraling van miljardair Silvio Brianza is voor veel vrouwen onweerstaanbaar. Geen wonder dat hij steevast door adembenemende topmodellen om... »