Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik, robot Ik, robot is een futuristische raamvertelling rond hoofdpersoon Susan Calvin (1982), robotpsycholoog in 2057, die terugblikt op haar leven."Voor u is een rob... »
Giph Giph, de hoofdpersoon, vertelt met vaart en bijtende vrolijkheid over het studentenmilieu anno nu, door hem 'een groot geil gezellig feest' genoemd. Soms hev... »
Ik ook van jou <i>‘Wat is het toch heerlijk om te zijn zoals wij,’ zegt Fräser tegen Ronald. ‘Ik bedoel: jong, knap, bedroefd en totaal verliteratuurd.’</i><i>Ik o... »
Nachtangst De van oorsprong Nederlandse schrijver P.J. Weber kan in NewYork niet van zijn pen alleen leven. Om in zijn levensonderhoudte voorzien, doet hij administrati... »
Je bent wat je leest Nederland Leest heeft er een kakelvers nieuw ingrediënt bij: Je bent wat je leest, een geschenkboek dat exclusief in de bibliotheek te verkrijgen is. Een he... »