Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Blaudzun <p>Blaudzun (pseudoniem van Johannes Sigmond) is qua uiterlijk en oeuvre een eerste opvallende verschijning in het Nederlandse muzieklandschap. Op uitnodigin... »
Ik omhels je met duizend armen <p>De euthanasie van zijn moeder inspireerde Ronald Giphart in 2000 tot het schrijven van deze openhartige roman. Gelukkig staat het gevoelige onderwerp de b... »
Ik, robot Ik, robot is een futuristische raamvertelling rond hoofdpersoon Susan Calvin (1982), robotpsycholoog in 2057, die terugblikt op haar leven."Voor u is een rob... »
Dat maakt ons helemaal niets uit <p>Toen Ronald Giphart te horen kreeg dat zijn oudste zoon Broos op jongens viel, wist hij even niet hoe te reageren. Moest hij blij zijn, bezorgd, of moest ... »
Een familie en een Griekse god <p>Een familie gaat op vakantie naar het Griekse eiland Kreta. Het familiebedrijf heeft de onderlinge verhoudingen het afgelopen jaar behoorlijk onder druk g... »