Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Phileine zegt sorry Phileine, de hoofdpersoon in deze roman, is 'beauty brains beast best'. Maar wanneer ze haar vriend Max onverwachts in New York gaat opzoeken en hem daar aan... »
Phileine zegt sorry <p>'Sorry' komt in Phileines woordenboek niet voor. De temperamentvolle powervrouw heeft lak aan alles en iedereen. Met haar gepeperde mening en verbale vuur... »
Lieve Noah en Lieve zijn het powerkoppel van de Nederlandse filmwereld. Hij als talentvolle, prijswinnende regisseur, zij als spetterende actrice. Lieve is de lief... »
Puur gelul Ronald Giphart over het geslachtsdeel van Keith Richards <br/>Nico Dijkshoorn in een uilenpak <br/>Ernest van der Kwast in een Oekraïense seksshop <br/>... »
De wereld thuis Eten speelt in het leven van Mascha en Ronald een allesbepalende rol. In <i>Dewereld thuis</i> geven ze een kijkje in hun eigen keuken en laten ze zien hoege... »
Phileine zegt sorry 'Sorry' komt in Phileine's woordenboek niet voor. De temperamentvolle powervrouw heeft lak aan alles en iedereen. Met haar gepeperde mening en verbale vuurwe... »
Dat maakt ons helemaal niets uit <p>Toen Ronald Giphart te horen kreeg dat zijn oudste zoon Broos op jongens viel, wist hij even niet hoe te reageren. Moest hij blij zijn, bezorgd, of moest ... »
De Nederlandse coming of age-literatuur In De Nederlandse coming of age-literatuur in 100 verhalen heeft Ronald Giphart, in samenwerking met de Koninklijke Bibliotheek, ontroerende, vrolijke, ontre... »