Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Johannes de Parkiet en Gerda de Goudvink Twee verhalen van Mark Haayema over rare vogels met vreemde veren. In Johannes de Parkiet heeft Gijs een prachtig vogelverblijf gebouwd. Johannes de parkiet ... »
Meneertje Meer Meneertje is niet snel tevreden. Hij wil steeds een beetje meer. Groter. Duurder. Hoger. Langer. Maar of hij er gelukkiger van wordt?Meneertje Meer gaat over... »
Uit je duim! Een verhaal verzinnen. Dat kan door heel hard na te denken of door het gewoon uit je duim te zuigen. Want uit je duim komen de meest spannende en vrolijke ve... »
Joep! 'Ik bè-bè-bè-ben...' Joep stottert, vooral als hij zich druk maakt, en dat is best lastig als je iets heel belangrijks wilt vertellen. En weet je wat hele... »
't Waanzinnige kinderkookboek Het restaurant LeQeur staat bekend om zijn bijzondere gerechten, waar gasten van heinde en verre op af komen. Chef Hugôt en Madame Mascha zwaaien de scepter... »
Operatie Vrotte Alle kinderen in de straat kennen mevrouw Vrotte. Als ze voorbij rijdt in haar wagentje wordt het stil op straat. Kinderen verstoppen zich achter lantaarnpal... »
Word maar beter, display Ziek zijn is niet leuk. Voor niemand. Niet voor jezelf en niet voor de ander. Een bosje bloemen, een fruitmand of een kaart is een lief gebaar, maar wat schr... »
Het Beste van het Beste Een boek vol verhalen en rijmen voor iedereen die niet vies is van een strontvlieg, voor iedereen met en zonder rimpels, voor iedereen voor wie minder veel m... »
Oma, mag ik mijn pop terug? Fien gaat elke zondag met haar pop naar oma. Ze doen spelletjes en eten koekjes. De koekjes zijn veel zachter dan bij haar thuis. Oma vergeet veel. Ze vergee... »