Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Word maar beter, display Ziek zijn is niet leuk. Voor niemand. Niet voor jezelf en niet voor de ander. Een bosje bloemen, een fruitmand of een kaart is een lief gebaar, maar wat schr... »
Het Beste van het Beste Een boek vol verhalen en rijmen voor iedereen die niet vies is van een strontvlieg, voor iedereen met en zonder rimpels, voor iedereen voor wie minder veel m... »
Het lieve kleine knuffelkonijntje Snuf Snuf het konijn knaagt het liefst de hele dag door. Ook aan dingen waar ze eigenlijk niet aan mag knagen. Zoals de nette broek van opa... »
Oma, mag ik mijn pop terug? Fien gaat elke zondag met haar pop naar oma. Ze doen spelletjes en eten koekjes. De koekjes zijn veel zachter dan bij haar thuis. Oma vergeet veel. Ze vergee... »
t Feestelijke kinderbakboek Bij een feest hoort iets lekkers! Of dat nou is voor een verjaardag, een bruiloft, de komst van een nieuw broertje of zusje, een zwemdiploma of natuurlijk fe... »
Muk ziet ze groeien Muk en Vlieg gaan lekker naar buiten. Alles lijkt in beweging. Hij maakt kennis met een rups die later een mooie vlinder wordt. Hij ontmoet een grijs kuikent... »
De vriendelijke draak Teun woont in het dorp Zozaai. Iedere dag is hetzelfde. De bakker bakt broden, de kapper knipt haren en de burgemeester houdt een belangrijke toespraak. Tot ... »
Het beste van het beste Een boek vol verhalen, rijmen en aanstekelijke liedjes voor iedereen die niet vies is van een strontvlieg, voor iedereen met en zonder rimpels, voor iedereen... »
Muk krijgt een kleur DalmatiĆ«r-pup Muk vindt zijn zwart-witte vacht maar saai. In de dierentuin ziet hij dieren met de prachtigste kleuren en patronen. Dat wil hij ook wel! Maar... »
Het beste van het beste Een verhaal op rijm van Mark Haayema. De koning en koningin van het Land van Melk en Honing hebben alles wat hun hartje begeert. Hun kindje moet dus ook perf... »