Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het niet-zo-lieve-heersbeestje <p>Lieveheersbeestjes lijken zoet en braaf,</p><p>maar Mo weet wel beter…</p><p>Ze zijn geboren om te heersen!</p><p>Daarom smeedt ze een plan</p><p>waarin... »
Operatie Vrotte Alle kinderen in de straat kennen mevrouw Vrotte.Als ze voorbij rijdt in haar wagentje wordt het stil op straat. Kinderen verstoppen zich achter lantaarnpale... »
t Feestelijke kinderbakboek Bij een feest hoort iets lekkers! Of dat nou is voor een verjaardag, een bruiloft, de komst van een nieuw broertje of zusje, een zwemdiploma of natuurlijk fe... »
Sterrenwachters Muk krijgt op zijn vierde verjaardag een steen. Maar hoe wordt zijn steen een ster? En hoe vaak moet hij het proberen voordat het hem lukt? »
Muk ziet ze groeien Muk en Vlieg gaan lekker naar buiten. Alles lijkt in beweging. Hij maakt kennis met een rups die later een mooie vlinder wordt. Hij ontmoet een grijs kuikent... »
Muk krijgt een kleur Dalmatiër-pup Muk vindt zijn zwart-witte vacht maar saai. In de dierentuin ziet hij dieren met de prachtigste kleuren en patronen. Dat wil hij ook wel! Maar... »
Meneertje Meer Meneertje is niet snel tevreden. Hij wil steeds een beetje meer. Groter. Duurder. Hoger. Langer. Maar of hij er gelukkiger van wordt?Meneertje Meer gaat over... »
Het beste van het beste Een verhaal op rijm van Mark Haayema. De koning en koningin van het Land van Melk en Honing hebben alles wat hun hartje begeert. Hun kindje moet dus ook perf... »