Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hotel Savoy Gabriel Dan keert terug uit de oorlog, berooid en zonder vaste verblijfplaats. Hij probeert zijn geld als stationsarbeider te verdienen en neemt zijn intrek ... »
Parade van gebeenten De Oostenrijkse auteur Joseph Roth (1894-1939) is eigenlijk alleen als romanschrijver en journalist bekend. Maar zoals veel van zijn collega-schrijvers toen ... »
Rechts en links In ‘Rechts en links’ van Joseph Roth komt Paul Berheim er na de Eerste Wereldoorlog achter dat hij het bankimperium van zijn pas overleden vader heeft ge... »
The Emperor's Tomb The Emperors Tomb is a nostalgic haunting elegy for the end of youth andthe last days of the AustroHungarian Empire. A continuation of the saga of thevon Tro... »
Het sprookje van de 1002e nacht ‘Het sprookje van de 1002e nacht’ van Joseph Roth gaat over Mizzi Schinagl, een meisje van plezier. Zij brengt een nacht door met de sjah van Perzië als... »