Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Heimweh nach Prag Feuilletons - Glossen - Reportagen für das »Prager Tagblatt« »
De honderd dagen In 'De honderd dagen' van Joseph Roth keert Keizer Napoleon triomfantelijk terug naar Parijs na maanden in ballingschap. Hij wordt door een juichende menigte... »
Het spinnenweb In het middelpunt van Joseph Roths Het spinnenweb staat Theodor Lohse een luitenant die teleurgesteld teruggekeerd is uit de Eerste Wereldoorlog. In Berlijn ... »
Radetzkymars In Radetzkymars (1932) vertelt Roth de laatste jaren van de Habsburgse monarchie aan de hand van het verhaal van de familie Trotta. Het hoofdpersonage is Car... »
De buste van de keizer en andere verhalen In deze uitgave zijn de mooiste verhalen van Joseph Roth bijeengebracht – de meeste voor het eerst in Nederlandse vertaling –, zoals het titelverhaal ‘... »