Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
1945 Hoe zet je een beschaving weer in elkaar?Van jongs af aan hoorde Ian Buruma de verhalen van zijn vader over `de oorlog . Er waren ernstiger verhalen, al was ... »
Bad Elements Chinese Rebels from LA to Beijing. Ian Buruma approaches China through the stories of its dissidents:... »
Slechte elementen In 'Slechte elementen' beschouwt Ian Buruma China met de ogen van haar meest kritische zonen en dochters: de dissidenten en rebellen. Hoe kijken zij naar het... »
Hun beloofde land In 'Hun beloofde land' vertelt Ian Buruma het verhaal van zijn grootouders Bernard Schlesinger en Winifred Regensburg, de in Londen geboren kinderen van Duit... »
Een winter vol verhalen Toen duidelijk werd dat ons een langere periode van thuisblijven, thuiswerken en thuis lezen te wachten staat, vroegen wij een aantal geliefde auteurs een ve... »
Anglomanie In Anglomanie schrijft Ian Buruma over de plaats die Engeland in Europa inneemt. Buruma is gefascineerd door alles wat Engels is of met Engeland te maken hee... »
De jaren 70 <p>In 1975 verscheen bij De Arbeiderspers <em>Frimangron</em>. Dit eerste fotoboek van Willem Diepraam vormde de neerslag van een verblijf in Suriname, vlak ... »
Eutopia we weten waar we vandaan komen, maar niet waar we heen gaan. Eutopia. »