Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Slechte elementen In 'Slechte elementen' beschouwt Ian Buruma China met de ogen van haar meest kritische zonen en dochters: de dissidenten en rebellen. Hoe kijken zij naar het... »
God op zijn plaats Ian Buruma geeft in 'God op zijn plaats' een scherpe analyse van de spanningen tussen religie en politiek op drie continenten. Acht jaar lang hebben de Veren... »
Een winter vol verhalen Toen duidelijk werd dat ons een langere periode van thuisblijven, thuiswerken en thuis lezen te wachten staat, vroegen wij een aantal geliefde auteurs een ve... »
De jaren 70 <p>In 1975 verscheen bij De Arbeiderspers <em>Frimangron</em>. Dit eerste fotoboek van Willem Diepraam vormde de neerslag van een verblijf in Suriname, vlak ... »
Murder In Amsterdam The Death of Theo Van Gogh and the Limits of Tolerance. In Murder in Amsterdam, Ian Buruma describes what he found when he... »
1945 Van jongs af aan hoorde Ian Buruma de verhalen van zijn vader over ‘de oorlog’. Er waren ernstiger verhalen, al was het zijne erg genoeg. Hij was onderge... »
Anglomanie In Anglomanie schrijft Ian Buruma over de plaats die Engeland in Europa inneemt. Buruma is gefascineerd door alles wat Engels is of met Engeland te maken hee... »