Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het circus van Max Beckmann en andere essays Ian Buruma Het circus van Max Beckmann en andere essays<br/><br/>Scherpzinnige essays over kunst, politiek en maatschappij van de Erasmusprijswinnaar van 200... »
Spektakel in Tokio Ian Buruma staat bekend als kenner van Azië en in het bijzonder Japan. Minder bekend is dat hij ook fotograaf is. In dit boek wordt een ruime selectie van d... »
1945 Hoe zet je een beschaving weer in elkaar?Van jongs af aan hoorde Ian Buruma de verhalen van zijn vader over `de oorlog . Er waren ernstiger verhalen, al was ... »
Bad Elements Chinese Rebels from LA to Beijing. Ian Buruma approaches China through the stories of its dissidents:... »
Hun beloofde land In 'Hun beloofde land' vertelt Ian Buruma het verhaal van zijn grootouders Bernard Schlesinger en Winifred Regensburg, de in Londen geboren kinderen van Duit... »
Hun beloofde land In ‘Hun beloofde land’ vertelt Ian Buruma het verhaal van zijn grootouders Bernard Schlesinger en Winifred Regensburg, de in Londen geboren kinderen van ... »
De jaren 70 <p>In 1975 verscheen bij De Arbeiderspers <em>Frimangron</em>. Dit eerste fotoboek van Willem Diepraam vormde de neerslag van een verblijf in Suriname, vlak ... »