Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Spektakel in Tokio Ian Buruma staat bekend als kenner van Azië en in het bijzonder Japan. Minder bekend is dat hij ook fotograaf is. In dit boek wordt een ruime selectie van d... »
1945 Hoe zet je een beschaving weer in elkaar?Van jongs af aan hoorde Ian Buruma de verhalen van zijn vader over `de oorlog . Er waren ernstiger verhalen, al was ... »
Het circus van Max Beckmann en andere essays Ian Buruma Het circus van Max Beckmann en andere essays<br/><br/>Scherpzinnige essays over kunst, politiek en maatschappij van de Erasmusprijswinnaar van 200... »
Hun beloofde land In 'Hun beloofde land' vertelt Ian Buruma het verhaal van zijn grootouders Bernard Schlesinger en Winifred Regensburg, de in Londen geboren kinderen van Duit... »
Luc Tuymans the reality of the lowest Rank, een visie op Centraal-Europa. Dit boek biedt een caleidoscopische visie op hedendaagse kunst uit... »
De fantasten In ‘De fantasten’ slaagt Ian Buruma erin om drie complexe levens die bepaald werden door de Tweede Wereldoorlog met elkaar te verbinden. Op het eerste ge... »
Anglomanie In Anglomanie schrijft Ian Buruma over de plaats die Engeland in Europa inneemt. Buruma is gefascineerd door alles wat Engels is of met Engeland te maken hee... »