Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Honderdtachtig en prachtig krachtig Beste mensachtige (geen chimpansee, die zijn zover nog niet), je hebt dus het spliterwten voor je soep stuk voor stuk inspecteren met een microscoop even ges... »
Begaan op de maan Hier is alweer de twaalfde bundel van amateurdichter Hans Vogel. Hierin zijn te vinden 30 rijmgedichten van diverse aard met daarin humor, diepgang, geloof, ... »
Korreltje zout is niet fout Deze bundel brengt de teller op alweer 27. Dus nog 23 en dan is het weer tijd om heel Nederland op zijn kop te zetten. Dus nog geduld opbrengen. Samen met je... »
Als de avond valt Hier is de vijfde bundel van amateurdichter Hans Vogel. Hij dicht al sinds 1987 en na honderden gedichten blijft dit één van zijn favoriete bezigheden naas... »
Bengel van een engel Je kijkt naar de achterkant van de 20e bundel van amateurdichter Hans Vogel. Met ook nu weer 30 rijmwerkjes (de vrije regelval heeft hij laten varen, de zoge... »
Een oorlogsman van dezen tijd en minnaar der sexe Vertaald en bewerkt door Hans Vogel & Marjan SmitsMet de autobiografie van Casimir Abraham Graaf von Schlippenbach komt een halve eeuw vaderlandse geschieden... »