Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Florissant door het Land Misschien zijn jullie het al moe maar desondanks weer een gedichtenbundel van Hans Vogel. Met deze 16e uitgave is hij ruimschoots de 400 gepubliceerde werkje... »
Obstakel geen debacle maar mirakel Het is weer zover: je hebt een bundel in je toch altijd danig diffuse blikveld. De, jawel, 34e! En ik vermoed dat je eraan gaat beginnen. Waar haal je toch ... »
Natuurlijk natuur Dit is de achtste gedichtenbundel van amateurdichter Hans Vogel. Hierin zijn 30 op een paar na algemene gedichten te vinden met een inhoud van humor, geloof,... »
Plots een bots met geklots 27 bundels zijn er nogal wat. Maar dit is toch echt er weer één van de amateurdichter die ik ben. Inderdaad de onderwerpen zijn al lang hetzelfde. Maar de ... »
Reflecties Hans Vogel neemt u mee op een reis langs zijn emoties, gevoelens en gedachten in dichtvorm. De gedichten in deze bundel zijn dermate divers dat er allicht ie... »
Stevig stuk geluk Welkom bij nu alweer de 21e gedichtenbundel van amateur Hans Vogel. Hierin zijn te vinden deze keer 31 gedichten in rijmvorm. Het is géén "echte" literatuu... »
Toekomstland In 2010 viert Argentinië zijn tweehonderdjarig bestaan als zelfstandige republiek. Zo arm als de natie tegenwoordig is, zo welvarend was zij een eeuw gelede... »
Een brug overbruggen Je kijkt naar de negende bundel van amateurdichter Hans Vogel. Hierin wederom 30 gedichten van een meest algemene aard in praktisch allemaal dichtvorm. De on... »
Zonder spijt geheid diversiteit Beste potentiele lezer van deze bundel met 13 korte verhalen.... Ben jij er zo één die van meerdere genres houdt? Grijp dan nu je kans want hierin vind je ... »