Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Op een toon ongewoon wonderschoon In je handen (ik hoop dat je ze vaak wast) heb je de 31e gedichtenbundel van deze jongen. Hierin te vinden zijn de onderwerpen humor (hele aparte), Liefde, G... »
De Zwarte Roos Als je dit leest heb je het eerste echte boek van amateurdichter Hans Vogel in je handen. Hij is volop bezig zich het schrijverschap eigen te maken in de gen... »
Zwaan van de baan U kijkt naar de alweer 14e bundel van Hans Vogel. Als amateurdichter biedt hij u geen literatuur maar rijmgedichten betreffende geloof, hoop en liefde naast ... »
Storm is de norm Bij deze de 17e bundel gevuld met 30 gedichten aangaande geloof, humor, wetenschap, actualiteit en vooral liefde (immers het grootst bestaande goed). Verwach... »
Inspiratie Hans Vogel begon op de Havo (met Nederlands en hoge cijfers voor opstellen) met het schrijven van gedichten. Gezien de economische situatie en ervaringen is ... »
Een lot met genot Het is weer zo laat een gedichtenbundel van amateurdichter Hans Vogel. En dit is de vijfentwintigste dus het is een jubileum wat natuurlijk gevierd moet word... »
Sporadische sporen Dit is de zevende bundel van amateurdichter Hans Vogel. Een werk gevuld met 30 praktisch allemaal algemene gedichten in rijmvorm met als inhoud o.a. humor, g... »
Stukken indrukken om niet onder te bukken Tja daar sta je met dit werk in, ik ga daar vanuit, je handen. Waarop hopelijk niet bakken inkt omdat je gewoon een boodschappenlijstje wilde maken met balpe... »