Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Korreltje zout is niet fout Deze bundel brengt de teller op alweer 27. Dus nog 23 en dan is het weer tijd om heel Nederland op zijn kop te zetten. Dus nog geduld opbrengen. Samen met je... »
Florissant door het Land Misschien zijn jullie het al moe maar desondanks weer een gedichtenbundel van Hans Vogel. Met deze 16e uitgave is hij ruimschoots de 400 gepubliceerde werkje... »
Natuurlijk natuur Dit is de achtste gedichtenbundel van amateurdichter Hans Vogel. Hierin zijn 30 op een paar na algemene gedichten te vinden met een inhoud van humor, geloof,... »
Plots een bots met geklots 27 bundels zijn er nogal wat. Maar dit is toch echt er weer één van de amateurdichter die ik ben. Inderdaad de onderwerpen zijn al lang hetzelfde. Maar de ... »
Pim is niet slim Ja dit is de achterkant. Maar dat weet je vast wel. Aan de binnenkant staan 31 rijmgedichten van het type 'kruis' en met een inhoud zeer divers. Liefde, humo... »
Reflecties Hans Vogel neemt u mee op een reis langs zijn emoties, gevoelens en gedachten in dichtvorm. De gedichten in deze bundel zijn dermate divers dat er allicht ie... »
Obstakel geen debacle maar mirakel Het is weer zover: je hebt een bundel in je toch altijd danig diffuse blikveld. De, jawel, 34e! En ik vermoed dat je eraan gaat beginnen. Waar haal je toch ... »
Een brug overbruggen Je kijkt naar de negende bundel van amateurdichter Hans Vogel. Hierin wederom 30 gedichten van een meest algemene aard in praktisch allemaal dichtvorm. De on... »
Zonder spijt geheid diversiteit Beste potentiele lezer van deze bundel met 13 korte verhalen.... Ben jij er zo één die van meerdere genres houdt? Grijp dan nu je kans want hierin vind je ... »