Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zilt nat had wat Bij dit boek gaat het om een actiethriller met als extra ingrediĆ«nten Science Fiction en romantiek. Vermeldenswaardig is dat het dertig pagina's zijn. Vrij ... »
Zonder hoon wonderschoon Je kijkt momenteel naar de achterkant van alweer de 19e bundel van Hans Vogel, amateurdichter in hart en nieren. Ook nu weer gevuld met 30 gedichten van dive... »
Honderdtachtig en prachtig krachtig Beste mensachtige (geen chimpansee, die zijn zover nog niet), je hebt dus het spliterwten voor je soep stuk voor stuk inspecteren met een microscoop even ges... »
Korreltje zout is niet fout Deze bundel brengt de teller op alweer 27. Dus nog 23 en dan is het weer tijd om heel Nederland op zijn kop te zetten. Dus nog geduld opbrengen. Samen met je... »
Vrouw in de kou U kijkt momenteel naar de 15e bundel van amateurdichter Hans Vogel. Wederom gevuld met werkjes in de trant van geloof, hoop, liefde, humor, actualiteit, Enge... »
Sporadische sporen Dit is de zevende bundel van amateurdichter Hans Vogel. Een werk gevuld met 30 praktisch allemaal algemene gedichten in rijmvorm met als inhoud o.a. humor, g... »
Bengel van een engel Je kijkt naar de achterkant van de 20e bundel van amateurdichter Hans Vogel. Met ook nu weer 30 rijmwerkjes (de vrije regelval heeft hij laten varen, de zoge... »