Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Crush! Het dorp Zoutelande ligt aan de Zeeuwse kust, niet ver boven Vlissingen. De tieners Daan en Mikkie, broer en zus, verheugen zich op de zomervakantie die net ... »
Vermist <b>Na het succes van <i>Bitterzoet</i> en <i>Crush</i> een heel actuele thriller van Ellen De Vriend.<br/><br/>Soms verandert je wereld in een fractie van ee... »
De erfgename <b>Hoe goed ken je de persoon van wie je houdt écht?<br/><br/>Voor de lezers van Jet van Vuuren.</b><br/><br/>Horecaondernemer Britt Hulsman is al zesentwin... »
De tien van Renesse <b>75-jaar bevrijding!</b><<br/>br/><b><b>Eén van de meest dramatische oorlogsverhalen dat verteld moet worden.<br/><br/>Het ophangen van de 'Tien van Renes... »
Duivelskruid <p>Wanneer in de schemering aan de rand van Vlissingen een hardloopster wordt misbruikt, heeft de nieuwe teamchef van de politie, Roos Latuheru, haar eerste ... »
Ivoorroute Loes en Sandra maken met vier anderen een groepsreis door Oeganda. Midden in de nacht slaan ivoorstropers hun slag in een nationaal park. Wanneer Loes bij to... »
Zoutelande De tweeling, Daan en Mikkie (14), verheugt zich op de zomervakantie in Zoutelande. Met name leuk voor Mikkie, want haar beste vriendin Louana komt bij haar o... »
Ayo Curaçao Vera lijkt een droomleven te hebben. Ze woont op Curaçao en heeft een geweldige baan als duikinstructeur. Toch heeft ook zij haar problemen en die liggen vo... »
Ivoorroute Ivoorroute is een boeiende reisthriller die met elke pagina spannender wordt en de lezer meeneemt in een intens en adembenemend verhaal. Loes en Sandra maken... »
Gelukkig hebben we Skype Gelukkig hebben we Skype! is een boek over emigranten en de familieleden die zij in Nederland achterlieten. Er staan veertig verhalen in: twintig van emigran... »