Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Crush! Het dorp Zoutelande ligt aan de Zeeuwse kust, niet ver boven Vlissingen. De tieners Daan en Mikkie, broer en zus, verheugen zich op de zomervakantie die net ... »
Vermist <b>Na het succes van <i>Bitterzoet</i> en <i>Crush</i> een heel actuele thriller van Ellen De Vriend.<br/><br/>Soms verandert je wereld in een fractie van ee... »
De erfgename <b>Hoe goed ken je de persoon van wie je houdt écht?<br/><br/>Voor de lezers van Jet van Vuuren.</b><br/><br/>Horecaondernemer Britt Hulsman is al zesentwin... »
De weduwe De weduwe is een prachtige familiekroniek én tijdsbeeld. De jonge bakker Jan, uit het stadse Kampen, gaat eind 1902 in het Zeeuwse Heinkenszand werken bij d... »
Het strandhuis Journalist Stefanie is getrouwd met sleepbootkapitein Paul. Hun dochter Nina is zes. Omdat de spanningen in hun huwelijk flink zijn opgelopen, gaan ze op vak... »
Ons bin de leste In juni 2013 zijn nog precies 72 vrouwen op Walcheren die dagelijks in de streekdracht lopen. In een aantal dorpen gaat het écht om de allerlaatste vrouwen.... »
Brocante in Zeeland Brocante in ZeelandBrocante, curiosa, bric-à-brac, vintage, ouwe sannie en antiek zijn verschillende woorden voor de tweedehands spullen waar met name Belgi... »
Bitterzoet Romantiek en spanning in dit prachtige luisterboek.Iris doet wat veel mensen willen: verhuizen naar het buitenland. En om het maar direct goed te doen gaat z... »
Puur Bonaire Met Puur Bonaire op zak ontdek je de mooiste plekken van het prachtige Caribische eiland. Deze gids belicht allerlei achtergronden zoals de geschiedenis, nat... »
Vermist Karen is een aantrekkelijke journaliste van in de dertig en woont met haar man, rijschoolhouder Joost Roelink, en dochter Melissa in Zeeland. Op een dag die ... »