Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het ware geloof Wat heb je aan religie? Krijg je daardoor inzicht in de zin van het leven en in de waarheid? Of leidt religie tot ideologie en verwarring op alle niveaus? Zu... »
Wat kunnen wij voor de doden doen? Vertaling: Jan den Boeft en Hans van Reisen<br/><br/>Omstreeks het jaar 423 schreef Augustinus (354-430) De cura pro mortuis gerenda. In dit geschrift ontwer... »
Leven in hoop Bijna veertig jaar lang heeft Augustinus (354-430) in Noord-Afrika de geloofsgemeenschap als predikant gediend. Van heinde en verre kwamen mensen naar de ker... »
Vier anti-pelagiaanse geschriften Of we in ons leven alles op eigen kracht kunnen verwezenlijken of afhankelijk zijn van hulp is één van de meest fundamentele menselijke vragen. Het is het ... »