Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
tamara heeft een recensie geschreven over Sterf voor mij door Karen Rose. “Zo,wat een gruwelijk goed boek!!
Het is zo spannend en van begin tot het eind boeiend.
Een aanrader voor ieder die van thrillers houdt..”»
tamara heeft een recensie geschreven over De zevende doodzonde door Lisa Jackson. “Supergoed boek!!
Wat een topschrijfster is Lisa Jackson.
Dit boek is een echte aanrader,van begin tot het eind spannend.
Ik ga zeker meer boeken van haar lezen....”»
tamara heeft een recensie geschreven over Slaap zacht door Lisa Jackson. “Geweldig,geweldig!!!!
Dit boek is gewoon gruwelijk goed.
Dit is een echte aanrader,dit boek behoort zeker tot een van de beste boeken die ik ook heb gelezen en ...”»
tamara heeft een recensie geschreven over Oorlogskind door Camilla Läckberg. “Het is toch weer balen dat het boek uit is!!ik wil meer,meer,meersmile_tong.gif
Wat is dit toch weer een perfect geschreven verhaal,dit maal gaat het over dejeu...”»
Manuela heeft een recensie geschreven over De klopjacht door Ange & Varanda. “spannend tot op het einde.... verrassend....meeslepend...waanzinnig goed.”»
Iris heeft een recensie geschreven over De echo van de schuld door C. Link. “Charlotte Link is één van mijn favoriete auteurs, het is onbegrijpelijk dat zij niet bekender in Nederland is. Dit boek is van begin tot eind super spannend, ee...”»
Manuela heeft een recensie geschreven over Knopen in je touw door Kirstin Rozema -Engeman. “Een super boek. Goed om te lezen voor kinderen. De juf van mijn zoontje heeft het op school voorgelezen tijdens het project over pesten.”»
Kirstin heeft een recensie geschreven over Knopen in je touw door Kirstin Rozema -Engeman. “Tja, dat is mijn debuut! Het verhaal van Floor, dat in het tweede deel een leuk staartje krijgt. Ik won er bijna de Nieuwe Schrijversprijs mee en ik mag melden ...”»