Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
toorntje heeft een recensie geschreven over Schoon in de sluier door Deeanne Gist. “Weer een heerlijk boek van Deeanne Gist,zeker de stukjes in het weeshuis waren ontroerend om te lezen.
Een hele fijne schrijfstijl en het leest dan ook als een ...”»
sirog heeft een recensie geschreven over Het eiland onder de zee door Isabel Allende. “Het eiland onder de zee is het verhaal van Zarité, een Caribische vrouw in de achttiende eeuw, die op haar negende als slavin wordt verkocht aan de Fransman Tou...”»
sirog heeft een recensie geschreven over Verbroken door Karin Slaughter. “Sarah Linton keert na lange tijd voor een vakantie terug naar Grand County, waar ze geconfronteerd wordt met Lena Adams, de vrouw ze verantwoordelijk houdt voor...”»
sirog heeft een recensie geschreven over Donderdagskind door Alison Pick. “Pavel en Anneliese Bauer zijn welgestelde Joden, wier levens op hun kop worden gezet door de komst van de Duitse troepen. Om deportatie te vermijden, vluchten z...”»
sirog heeft een recensie geschreven over Oogcontact door Steven Spruill. “Voor de vijfde keer op rij wordt een vrouw op brute wijze vermoord. Inspecteur Joe Masters besluit Dana Stone in te schakelen om deze misdaden op te lossen. Zij...”»
sirog heeft een recensie geschreven over De God van Kleine Dingen door A. Roy. “Estha en zijn tweelingzus Rahel komen ter wereld in het Zuid-Indiase Kerala. Ze groeien op in het ouderlijk huis van hun mooie en mysterieuze moeder Ammu, dat z...”»
sirog heeft een recensie geschreven over De jongen in de koffer door Agnete Friis & Lene Kaaberbøl. “Wat bezielt iemand om een driejarig jongentje, gedrogeerd maar levend in een koffer te stoppen en achter te laten in een kluis op een station? Het antwoord hier...”»
sirog heeft een recensie geschreven over Buiten schot door G. Rucka. “"Atticus Kodiak is lijfwacht van beroep en hij heeft de reputatie één van de besten te zijn in zijn vak. Bij een opdracht om een beroemde Engelse advocate te be...”»
Caroline heeft een recensie geschreven over De gebroeders sisters door Patrick deWitt. “Dit boek nodigt zich met zijn spitsvondige titel en dwingende cover uit om gelezen te worden. Moeilijk om er aan te weerstaan en het uit de handen te leggen, ee...”»
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });