Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Caroline heeft een recensie geschreven over De gele ogen van de krokodillen door Katharine Pancol. “Dit is een enorm lijvig en letterlijk zwaar boek. Ik had het beter als e-book gelezen, dat was wellicht comfortabeler geweest. Ik vond het niet aangenaam lezen,...”»
George heeft een recensie geschreven over Een keukenmeidenroman door Kathryn Stockett. “Een mooi gelaagd verhaal over de rassenscheiding in het Mississippi van de jaren ’60. Gedurfd opgezet: met maar liefst drie ik-personages. Twee zwarte keukenmei...”»
Katie heeft een recensie geschreven over Moordprofiel door John Sandford. “zit goed ineen, , de spanning word er echt tot het laatst ingehouden, je word echt meegesleurd in het verhaal.”»
toorntje heeft een recensie geschreven over Schoon in de sluier door Deeanne Gist. “Weer een heerlijk boek van Deeanne Gist,zeker de stukjes in het weeshuis waren ontroerend om te lezen.
Een hele fijne schrijfstijl en het leest dan ook als een ...”»
sirog heeft een recensie geschreven over Het eiland onder de zee door Isabel Allende. “Het eiland onder de zee is het verhaal van Zarité, een Caribische vrouw in de achttiende eeuw, die op haar negende als slavin wordt verkocht aan de Fransman Tou...”»
sirog heeft een recensie geschreven over Verbroken door Karin Slaughter. “Sarah Linton keert na lange tijd voor een vakantie terug naar Grand County, waar ze geconfronteerd wordt met Lena Adams, de vrouw ze verantwoordelijk houdt voor...”»
sirog heeft een recensie geschreven over Donderdagskind door Alison Pick. “Pavel en Anneliese Bauer zijn welgestelde Joden, wier levens op hun kop worden gezet door de komst van de Duitse troepen. Om deportatie te vermijden, vluchten z...”»
sirog heeft een recensie geschreven over Oogcontact door Steven Spruill. “Voor de vijfde keer op rij wordt een vrouw op brute wijze vermoord. Inspecteur Joe Masters besluit Dana Stone in te schakelen om deze misdaden op te lossen. Zij...”»